Galerii: King of Kingsi 49. Grand Prix pakkus tõeliselt ilusaid vaatemänge

Möödunud laupäeval Tondiraba jäähallis peetud King of Kingsi 49. Grand Prix pakkus tõelisi lahinguid, tehniliselt täpseid sooritusi, lisaraunde ja ühe tehnilise nokaudi.
King of Kingsi 49 Grand Prix esimese vastasseisu kaalukategoorias - 71kg võitis kohtunike häältega 2:1 aktiivsema alguse teinud leedulane Deividas Michnevicius. Tubli soorituse tegi King of Kingsil eestlane Marko Šults.

Read More

Posted by

King of Kingsi võistlejad kohtusid oma vastastega

Täna lõunal oli Tallinnas asuv Venus Club (www.venusclub.ee) täis pinget ja ärevust. Esmakordselt kohtusid omavahel silmast silma kõik homse King of Kingsi võitlejad. King of Kingsi 49. Grand Prix toimub Tondiraba jäähallis juba homme õhtul. Kokku toimub 12 põnevat võitlust ja pingelise päeva lõpus läheb mängu King of Kingsi maailmameistritiitel. Tule ka sina ja saa osaks sellest põnevast sündmusest!

Read More

Posted by

Tallinnas tutvustati King of Kingsi Eesti võitlejaid

Täpselt kuu aja pärast Tondiraba Jäähallis toimuva King of Kingsi 49. Grand Prix Eesti võitlejad rivistati täna Coca Cola Plaza A.Le Coq sviidis üles. KOK Eesti peakorraldaja kinnitusel on lepingud kõikide osalejatega tehtud ja võitlejad ootusärevad.

Pressikonverentsi avasid sõnavõttudega King of Kingsi Eesti peakorraldaja Igor Golubev, KOK Eesti peapartner Dmitri Soljanik Kominsur Kindlustusmaaklerist, TV3 tegevjuht Priit Leito ja abilinnapea Mihhail Kõlvart.

Read More

Posted by in First

Eesti sõdalased on King of Kings’iks valmis

Reede keskpäeval toimus Saku Suurhalli Rock Lounge`s võitluskunstisarja King of Kings Tallinna Grand Prix` etapi võitlejate kaalumine ja pressikonverents.

Eestit esindavad võitlejad on nende endi sõnul heas vormis. Markko Moisar läheb kindla plaaniga võita, sest võitja saab minna tiitlimatšile ja tema tahab olla see, kes sinna läheb. Tema vend Mirkko Moisar  ütleb, et on nii füüsiliselt kui vaimselt hästi valmistunud.

Read More

Posted by in Second

King of Kingsi kaalumisel jäi kätšist puudu vaid mõni sentimeeter

Homme Saku suurhallis toimuval King of Kingsil üles astuvad võitlejad tulid täna ajakirjanike ja toetajate ette ametlikul kaalumisel. Oli vastasseise, kus teineteist sõbralikult õlale patsutati, kui ka neid, kus otsesele konkurendile vaid paari sentimeetri kauguselt silma vaadati.

Kakluseks suurhalli pressikonverentsil siiski täna veel ei läinud. Võib kindel olla, et homme enam ringis kellelegi armu ei anta ja matšid tulevad tasavägised.

Read More

Posted by

King of Kingsi president Donatas Simanaitis: Eesti võitlejad on tugevad ja väga heal tasemel

Võitluskunstisarja King of King leedukast president Donatas Simanaitis on kogu oma elu võitluskunstidele pühendanud, olles ka Leedu Bushido Föderatsiooni eesotsas ning osaledes paljude rahvusvaheliste spordiorganistatsioonide töös. Mõistagi ei puudu ta ka 17. septembril Tallinnas toimuvalt turniirilt ja kuu aega varem toimunud pressikonverentsil rääkis ta pisut King of Kingsi taustast.

Kuidas te valite välja riike, kus korraldada sarja King of Kings ja kust tuli julgus korraldada üritus nii väikses riigis nagu Eesti?

Read More

Posted by

King of Kings sportlased saabusid pressikonverentsile unistuste Porschedega

Kui tavaliselt on Eestis peetav pressikonverents igav laua taga istumine, siis võitluskunstisarja King of Kings korraldajad toovad argipäeva sära ja luksust. Täna toimuvale VIP meediaüritusele Coca- Cola Plaza juurde sõitsid meie sõdalased Porsche Klubi unistuste Porschedega.

Juba 17. septembril võitlevad Markko Moisar, Mirkko Moisar, Edvin-Erik Kibus, Roman Zõbin, Ahti Pikkur, Marat Mirzabalajev, Nikita Štšerbakov ja Andra Aho Saku Suurhallis. “Organiseerisime klubiga sportlaste kohaletoomise, sest nad väärivad elegantset kohtlemist,” sõnas Eesti Porsche Klubi asepresident Rainer Karupoeg.

Read More

Posted by

Eesti sõdalased võitlevad King of Kingsil tiitlite nimel

Täna esitleti võitluskunstisarja King of Kings Tallinna Grand Prix` etapi eelsel pressikonverentsil Eesti sportlasi ning ühtlasi kuulutati välja 17. septembril Saku Suurhallis toimuva võitluse peamatš, kus selgub kuni 77 kg kaaluvate meeste King of Kings maailmameister.
Eestit esindavad suurejoonelisel võitlusõhtul meestest Markko Moisar, Mirkko Moisar, Edvin-Erik Kibus, Roman Zõbin, Ahti Pikkur, Marat Mirzabalajev ja Nikita Štšerbakov. Naissõdalaste au hoiab kõrgel Andra Aho.

Read More

Posted by in Third
Load more